Bewolking na de Storm

België, Baelen

Vannacht hebben we onrustige nacht gehad. Om kwart voor 2 schrok ik ergens van wakker.... het spetterde en waaide een beetje maar meer niet. Ik ben even snel naar de wc geweest en heb daarna even bij de meiden gekeken....😮 Emma ligt niet in haar bed....ja hoor ik onder het bed kijken..daar lag ze rustig te slapen...hoe heb ik dat niet gehoord/gemerkt???? Dit was al de 2de keer dat ze aan de ‘muur’ kant uit haar bed is gevallen. Bij het terug leggen deed ze even haar ogen open maar was nog ver weg. Ik lag net weer een kwartier in bed toen de onweer losbarstte en Emma rechtop in haar bed zat. Daar ben ik toen maar naast gaan liggen. Even later was Amber ook wakker dus Pappa even bij Amber. Die vond het ook wel spannend. GJ had Amber snel weer in haar eigen bed en met het lichtjes beertje was ze snel weer in dromenland toen de onweer weer weg trok. Emma duurde wat langer maar uiteindelijk kon ik ook weer naar mijn eigen bed. Aangezien ik in waakstand ben gaan slapen was ik om 5 uur weer klaarwakker van de volgende onweersbui. Nog een stuk heftiger dan de vorige....dus ik probeerde te luisteren of ik de meiden hoorde. Met die harde regen was dat moeilijk, hoorde wel wat gehuil maar bleek bij de buren ergens te zijn, want toen ik ging kijken waren ze allebei in coma en ik moest door al die regen weer plassen. Even gewacht en toen het wat minder werd weer snel heen en weer gerend. De rest van de nacht was rustig. Geslapen tot een uur of 8, broodjes gehaald en om 9 uur eten. Daarna met de meiden naar de knutsel club.

Het was bewolkt en zo’n 22 graden en dat zou zo blijven. Dus we gingen op zoek naar een activiteit voor vandaag. Het werd de Barrage de la Guilleppe. Een stuwdam vlak bij Spa en 35 minuten rijden van hier. Op aanraden van een van mijn collega’s zouden we eigenlijk op de terugweg hier langs gaan, want er was ook een prachtige uitkijktoren. Vanwege het weer van vandaag en de voorspelling voor morgen zijn we nu gewoon gegaan. Geen slechte keuze! Het was prachtig en er waren ook wandelmogelijkheden een van de kleinste was 3,2 km. Amber wilde wel! Eerst even een pannenkoek en een tosti geluncht en even in de speeltuin gespeeld.

Daarna zijn wij op pad gegaan. We hadden al drinken en iets lekkers in de rugtas, dus geen probleem. Eerst over de dam heen, daarna in zigzag naar beneden. Een bruggetje over het water en aan de andere kant weer omhoog. Daar hadden we op een paar boomstronkjes een snack en drinkpauze, om daarna de tocht naar boven weer voort te zetten. Dat laatste stuk wilde Emma ook zelf lopen. Heel dapper het laatste schuine stuk en de lange trap omhoog, daar ging ze! Boven snel nog even een toilet bezoekje en een laatste uitzicht foto. En terug naar de camping. Nog even spelen op het veld terwijl we alle kliekjes van de laatste 2 dagen klaarmaken voor alweer onze laatste diner op de camping. Om half 7 ook dus de laatste keer met t bommeltje mee naar het toneelstukje van Aartje en Suus. Wat ging over voeten wassen. Een mooie voorbereiding op het laatste bad/ douche ritueel van de vakantie. Emma nog even in Bad en Amber met mij onder de douche terwijl GJ de afwas deed. Toen de kids in bed lagen alles voor morgenochtend klaargelegd en de rest van de koffers en tassen alvast ingepakt. Nu weer met de laatste biertjes en snacks voor de tent, spelletjes op t veld bekijken. Proost!!

Afsluitend nog een paar potjes pesten in de tent en op tijd naar bed.










Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Weer een prachtige belevenis voor jullie allemáál. Deze,vakantie is geweldig geweest ondanks de hitte. Leuke foto's en Opa en Oma zijn trots op Amber en Emma waar ze allemáál aan meedoen. Vooral het wandelen. Liefs Kees/ Opa en Oma

Kees en Petra 2018-08-09 10:02:17

Wat een heerlijke vakantie hebben we.nog een gezellige terugreis dan kunnen we veel verhalen vertellen van de winter,hoe warm het in de vakantie was.XXXXXX. (KUSJES)!!!.

Pietdijkhuizen28@gmail.com 2018-08-09 13:22:21

Mooie en leuke foto's. Om van te smullen. Tot volgend jaar. WEL THUIS.

Pietdijkhuizen28@gmail.com 2018-08-09 13:26:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.