Mimizan

Frankrijk, Mimizan

Na gisteren te zijn we aangekomen in Mimizan, hebben we even het stadje bekeken. En gezellige badplaats met veel winkeltjes, barretjes en restaurants. Na een IPA op het terras zijn we op de camping wat gaan eten om op tijd te zijn voor de race.

Vandaag was het niet echt weer om op het strand te liggen, zijn we maar lekker gaan lopen. 's Middags nog even gezwommen voor we Tapas zijn gaan eten in het stadje.

's Avonds kregen we nog bezoek van een wild zwijn, die vuilniszakken leeg vrat. Midden in de nacht kwamen ze met het hele gezin, de restjes nog even opmaken.

Het weer blijft een beetje matig aan deze kust, maar we gaan in ieder geval eerst naar Bilbao.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ja, het weer blijft altijd “de onbetrouwbare”! Ben benieuwd welke race jullie wilden zien. Gaan jullie nu verder Spanje in?

Anke 2022-06-21 08:53:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.