Valencia - Valencia camper park

Spanje, València

Vandaag de dag in Valencia doorgebracht. We zijn met de metro naar de haven gegaan. Daar was een triatlon bezig. Daarna gelopen via de ciudad de la Ciencias naar het centrum. Dat is een flinke trip, zeker als je een paar keer verkeerd loopt.

Maar het is echt een leuke stad die oud met modern combineert. Leuk winkelen, gezellige terrasjes. Er zijn alleen meer Nederlanders die dat weten. Zoveel Nederlands hebben weer nog niet gehoord deze vakantie.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

hallo,ik zie dat jullie het goed naar het zin hebben,jullie zien veel mooie gebouwen wy krijgen veel water over ons heen dus geniet maar van het goede weer daar nog veel plezier groeten pa en ma.

pa en ma 2015-09-06 09:56:54

Klopt, we hebben het prima naar ons zin. Als we dat weer zo horen, blijven we nog maar even hier.

Scarlet 2015-09-07 07:58:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.