Vanmorgen zijn we rond 7:30u vertrokken uit kempten. We zijn via Duitsland naar Oostenrijk gereden, door de Alpen naar Zwitserland. Ik moet zeggen dat het veel van elkaar weg had tot het in Zwitserland steeds witter werd! Ik begreep ineens dat die verplichte winterbanden tot 15 april geen onzin was 😱, de weg was gelukkig wel goed begaanbaar!
Wat een spannende rit en er leek geen eind aan te komen!! Na heel de tijd naar boven gereden te zijn gingen we super stijl ook weer naar beneden! We zaten hem echt allemaal te knijpen 😵💫
Wat duurde het lang voor we er waren!
Toen we uiteindelijk beneden waren zijn we gelijk bij de McDonald's gestopt voor een ijsje en om even bij te komen.
De hele weg bleef stijgen en dalen en echt..... die Italianen rijden als idioten!!
Er is er niet één die zich aan de snelheid houd en ze halen echt op de meest gevaarlijke stukken in! Om de paar meter zie je ook boeketjes bloemen en foto's langs de weg! Uiteindelijk moesten we paar keer een tunnel door en reden we langs het Iseomeer! Wat een prachtige kleur. Helaas nog geen foto kunnen maken dus dat doen we morgen.
Ik ging de spullen uit pakken en Wilco boodschappen bij een Lidl. Toen hij terug kwam had hij bijna niets bij zich omdat ze niets hadden! Op de camping heeft hij een klein doosje hagelslag gekocht voor bijna 4 euro 😱 en een zakje chips voor ook bijna 4 euro! Morgen even kijken voor een andere supermarkt!!
Vandaag vroeg naar bed gegaan omdat we allemaal gesloopt waren van de zware rit! Morgen lekker uitslapen na die 2 hele vroege ochtenden en dan zien we wel weer verder!
Geschreven door Raafjes.reizen