Aan al dat moois komt een eind.

Indonesië, Bali

Vannacht wat onrustig geslapen. Ik had wat gerommel in mijn buik en Chris wat gerommel in zijn neus en keel. Dat ook bekend staat in de volksmond als snurken.
Dus beetje weinig geslapen.
Vanochtend om 7 uur werd Chris nog gemasseerd 😳vroeger kon niet.
Hij had een beetje stijve rug, dus verstandig om dit gelijk aan te pakken.
Dus we zaken 8.10 aan het ontbijt.
Nog even de laatste dingen in de koffer. En ready to go. Om 9 uur.
De avond ervoor gegeten in restaurant van Kelapa Lovina Beach villa’s. Speciaal vis voor ons geprepareerd. Top!! Zo lekker!! En iedereen gedag gezegd. En fooi gegeven. Ze zijn zooooo
Gastvrij en behulpzaam. Chris ging beetje los!
Onze chauffeur Ougi, jonge man van 23 jaar, ging ons rijden naar Seminyak. Dit ligt in het zuiden van Bali, tevens meest toeristische deel.
Maar prima voor een avond en nacht. Den passar is hier 20 minuten vandaan. Heel relaxed morgen.
We reden richting waterval, niet wetende dat we minimaal een half uur een steil modderig pad Naar beneden, op slippers. En zeker uurtje Terug naar boven. Op slippers. Onze bergschoenen staan thuis😩.dus besloten we om dat niet te doen. Het regent hier vaak dus very ‘slipperie’.
We vervolgde onze reis naar het Bratan meer. Heel gaaf vanaf boven gezien. Als we stoppen, staat er meteen iemand te wijzen en te fluiten. Jaja hierheen !! Onze chauffeur volgt dit op. We stappen uit en het wemelt van de apen. Betalen onze parkeerwacht. Dit zijn allemaal mensen die het geld hard nodig hebben.
Op naar de Watertempel aan het Bratanmeer.🙏🏻🙏🏻. Waar we nog voor de drukte aankomen.
Prachtig !! Ik praat ook nog even met een Balinees die goed Nederlands spreekt! Heel apart. Nooit in Nederland geweest. Veel te duur zegt hij. Hij heeft veel Nederlandse klanten. Hij organiseert reizen op Bali. Na een uurtje vervolgen we onze rit. Onderweg eten we babi goeling. Suckling pig met om ons heen veel vliegen. Eten prima niet bijzonder, vliegen wat minder.
Tja en dan de drukte in van den Passar. Pffff file file en nog eens file. Zo bereiken we rond 3 uur onze laatste accommodatie.Met een kleine omweg. We hebben hele mooie vaas gekocht van Kevala. Handmade en niet te koop in Nederland. Goed ingepakt voor de reis. Daarna komen we aan bij HotelThe tamun Ayu. Waarschijnlijk zijn gloriedagen hebben gehad.
Voor naar 29,- hebben we een superiorkamer aan het zwembad. Incl ontbijt. Bed prima , badkamer kan een opknapbeurtje gebruiken. En Kärcher doet hier wonderen. Maar we klagen niet. Zwembad is heerlijk. Met prachtige handdoeken gratis te gebruiken.
We rusten wat, en gaan dan nog even op pad. De drukke straten met verkeer is erg wennen. Zoveel scooters en taxi’ s. En Australiërs.
We eten een stukje vlees bij Pepito. Lekker en goede koffie. Eindelijk.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Ja meid aan alle mooie dingen komt een eind wel een heel bijzondere reis jo en Chris geniet nog maar ff goede reis terug schatten kusjes mams 😃😃😃

Susanna 2018-05-25 22:00:13
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.