heel veel basketball

Zweden, Flyinge

Vanmorgen begon alweer op tijd, om 10 uur hadden we de eerste game van de U13 ( deze wonnen ze) daarna hadden we een game de meiden U18 (ook een win) tess beleef toen met de meiden van de 18 chillen. Marc en ik zijn toen nog even Lund in gegaan en hebben we even lekker een broodje gegeten, daarna naar de U15, die hadden verloren, en was ook niet zo’n leuke game, toen weer terug naar de meiden U18, en ook deze wonnen ze en als laatste nog een game van Jamie, dit begon niet zo heel goed, maar eindigde heel spannend, maar toch een verlies.
Hierna nog even snel boodschappen doen voordat we terug gaan naar ons huisje.
We weten inmiddels dat we morgen om 8.00 uur weer in de zaal moeten zijn voor de halve finale van de meiden.
Dat is heel vroeg, dus als we zo in het huisje zijn, even snel alles opruimen en schoonmaken, en dan kunnen we nog even tv kijken en snel slapen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.