De wekker ging om 5 uur, en dat terwijl we om. 2.00 naar bed gingen.
Jamie zelfs nog wat later want die had eerst Fleur nog naar huis gebracht.
Snel nog even een theetje maken voor onderweg, en toen Jamie naar de parkeerplaats bij de HEMA brengen.
We waren keurig op tijd, en ook de bus was op tijd.
Ze reden om 6 uur weg, en vlak daarna zijn wij ook weggereden.
Even voorbij Amsterdam haalde we de bus in.
Ik heb gereden tot even voor Groningen, waar we even voor 8 uur stopte om te plassen. ( het rijden ging op zich goed, wel Had ik af en toe last van de harde wind, en op een gegeven moment was ik de duisternis voor en achter me wel zat)
Marc is daarna verder gegaan met rijden, en om kwart over negen stoppen we nog even om te tanken ( 1,65 de liter), en om te ontbijten bij de Mac.. maar helaas deze ging vandaag pas om 11 uur open.
Om half 10 rijden we weer door.
Jamie rijd trouwens een heel andere route, die is bij Enschede de grens overgegaan.
Zo net weer even gestopt, voor een ontbijt bij de Mac… maar na 11 hebben ze dat niet meer, en het was 2 over 11…
Dikke pech. Wel ff een croissant en een warme chocolademelk genomen.
Jamie is met de bus ons voorbij gegaan, dus nu toch weer op dezelfde route.
Wij gaan de bus nu waarschijnlijk weer inhalen.
11.25 gaan we weer verder.
Nou we gaan Jamie dus niet letterlijk meer inhalen, want hun gaan met de brug, en wij gaan met de boot.
Rond kwart over 1 reden we de boot op, en voordat we uitgestapt waren, voer deze al.
En wat een overtocht, windkracht 7… en regen…. We hebben wel buiten gestaan, lekker roet in de wind, en proberen niet misselijk te worden.
Dit is aardig gelukt, maar de boot wiebelde wel echt erg.
Nu, 14.19 uur, zijn we in Denemarken, en moeten we nog ongeveer 2,5 uur rijden en dan zijn we er.
We hebben er iets langer overgedaan, want we konden het niet helemaal vinden, de adresgegevens klopte wel, maar waze maakte er iets anders van. Uiteindelijk via Apple kaarten zijn we er gekomen, en het is echt een heel leuk huisje.
We hebben ff alles uitgepakt en in geruimd.
Daarna nog een supermarkt opgezocht, en even wat te eten voor vanavond gehaald ( 3 wokmaaltijden voor de magnetron) en toen weer snel naar het huisje, want we zijn allemaal wel erg moe.
Lekker even wat gegeten en nu alle 3 even chillen en dan zo lekker naar bed.
Geschreven door Lauras.reisblog