De eerste dag terug, arreviderci italie

Italië, Pergine Valsugana

Om 6 uur op en om 8.30 vertrekken we.
Het is lekker zonnig, en de temperatuur is goed.
Al snel wordt het minder mooi weer en rijden we de regen te gemoed.
Om 10.23 is het van de einde Italiaanse tolwegen rijden we bijna op de Brennerpas.

Bij het rijden door sud Tirol, zijn we eigenlijk allemaal wel over eens dat we dit toch een mooier gebied vinden, dus mochten we volgend jaar of ooit terug gaan, is het wel naar Sud Tirol

Om 10.40 uur rijden we Oostenrijk, dwars door de wolken, in het. hoogste punt met rijden was nu 1370m
Iets verder gaan we weer de tol weg op, en het is dan 14,5 graden. Zo koud hebben we het niet gehad
Om half 12 gaan we na 207 km voor de eerste keer stoppen, we hebben dan 3.20 uur gereden. We eten dan lekker een broodje en drinken lekker een bakkie thee, want echt heel erg warm is het niet.
Om 12.08 gaan we weer rijden, het weer blijft nattig en koud, en om 12.49 rijden we Duitsland binnen ( met dank aan Jamie, want die heeft dit genoteerd, ik lag te slapen)236km gereden en we hebben er dan 4 uur en 3 min over gedaan.

15.15 doen we een plaspauze we hebben dan 466 km gereden en zijn 6,5 uur onderweg
Om 15.30 weer verder, nog een uurtje en dan zijn we op de overnachting camping.
Om 16.23 zijn we op onze overnachting ‘s camping, dus nu ff de tent opzetten en dan relax

17.25 en we zitten er alweer lekker bij, de tent staat voor vannacht, en nu drinken we even lekker wat, en gaan zo hier op de camping wat eten in de bierstube.
Het is niet heel koud, maar de zon hebben we eigenlijk bijna niet gezien vandaag.

Het was een voorspoedige rit, zonder narigheid of iets, bijna geen file gehad.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.