Hola Amigos,
Na een aardig drukke week te hebben gehad was het tijd om te relaxen aan het strand. Dus zijn we naar het westen gegaan met de veerboot.
Het was een aardige opgave aangezien we met het openbaar vervoer gingen en alle bussen hier geen airco hebben. Dat betekent temperaturen a la sauna in de bus. Daarbij stopt de bus op elke plek waar je maar wil. Dus dat zijn heeel veel stops... want iedereen moet er net weer ergens anders in of uit natuurlijk, hahaha.
We kwamen vanaf Monteverde, ongeveer een van de koudste plaatsjes van Costa Rica waar we zijn geweest. Aangekomen in Montezuma was het er nog heter dan heet. Super benauwd.. maargoed we mogen niet klagen, elke dag korte broek of bikini is niet verkeerd (:
Montezuma is een klein surfersdorpje wat nog niet zo bekend staat onder de toeristen. Waardoor het een prettige relaxte sfeer heeft. Hier hebben we beiden een surfles gedaan van 3 uur. Jaa we hebben allebei kunnen staan, dus was helemaal leuk!!
Hierna zijn we naar Santa Teresa geweest. Ook een surfdorpje, alleen is dit iets toeristischer in vergelijking tot Montezuma. Hier hebben we lekker op het strand gechilld en rustig aan gedaan.
Daarna zijn we naar Jaco gegaan met de snelboot. Een plaatsje waar alle Amerikanen heen gaan om te partyen. Dus hebben wij dit uitgaansleven ook maar eventjes uitgeprobeerd. Dat beviel wel erg goed hahaha. Er was daar een bar waar de vrouwen gratis mochten drinken tot 12 uur, dat konden wij natuurlijk niet laten schieten.
Verder hing er in het hostel in Jaco een vage sfeer, dat kwam waarschijnlijk mede doordat iedereen al aan de sterke drank was toen we daar om 12 uur sochtends aan kwamen.
We zijn de dag daarna daarom maar snel doorgegaan naar het volgende plaatsje:
Manuel Antonio. Dit staat bekend om wederom de mooie stranden en daarnaast het Manuel Antonio National Park. Hier stonden we om 8 uur sochtends al voor de ingang. Dat was maar goed ook, bleek achteraf. Ze hadden bedacht dat er voor de hele dag maar 800 mensen in mochten. Het park opende om 7u en dit was toen om 8 uur al bijna bereikt, dus we hadden mega geluk!
Hier aardig wat dieren kunnen zien (: zie foto's!
Op dit moment zitten we precies twee weken in Costa Rica! En nog zoveel moois te zien🤩
Geschreven door Laurahaarwereldblogs