Gisteren zijn we teruggekeerd uit Lombok. Van Bangal Lombok rechtstreeks naar Padangbay op Bali. De chauffeur zou er om 14.00 uur zijn. Helaas heeft hij onderweg een aanrijding gehad met een scooterrijdster. Hij was er pas om half vier. Wij hebben in warung Ayun gezeten met een biertje, fris en gedroogde bananenchips.
Het was overigens een heftige overtocht. Veel passagiers waren zeeziek en vroegen om een zakje. Met ons is het goed gegaan. (Hilde met primatour.😁)
De rit naar Lovina duurde inclusief diner meer dan 4 uur. Onderweg lekker gegeten. Alleen een beetje pedis. In Lovina kregen zowel Herman en Emelie als Hilde en ik een eigen 2 kamer appartement. Heerlijk luxe.
Vandaag hebben we een Chinese tempel bezocht die werd gerestaureerd. Allemaal handwerk. Daarna naar heetwaterbaden aan de voet van de vulkaan. Dat was wel lekker, maar we vonden het niet hygiënisch. Er lag allemaal aanslag op de bodem. Daarna naar een heerlijke warung, waar weer lekker hebben gegeten. We waren om 16.00 uur in onze appartementen. Nu zitten we aan de koffie.
Geschreven door JoopenHildenaarIndonesie