Een goeie bewaarengel is onmisbaar voor een pelgrim
Jef Yskout 03 mei 2018
Fijn om te horen dat alles in orde gekomen is met je telefoon
Hopelijk draait de wind morgen en komt de zon er terug door
Goeie moed verder
Dat is wel heel grappig dat uw telefoon op dergelijke miraculeuze wijze terug verschijnt. Sterkte om verder te trappen! Nyree
Claes Nyree 03 mei 2018
We zullen St.Anthonius een centje geven als we zondag in Bree in de kerk zijn. En wie zoekt vindt en morgen zal het weer wel goed zijn want het geluk is met je. Goede nachtrust en een gezellig ontbijt en vele pelgrims op je tocht morgen. Mia Leen uit Reppel
De 3 van tante Mene en nonk Jaak uit Reppel 03 mei 2018
Wij zijn vandaag over het noorden van Spanje gevlogen en ik heb aan jou gedacht ( met een beetje medelijden toen ik de bergen zag en de vele wolken ook ). Maar gelukkig zijn er ook nog heiligen die aan je denken en je effectief helpen ;).
Mieke 03 mei 2018
Echt spijtig dat we 1000 km van jou vandaan verblijven want anders kwamen we je even opzoeken. Je doet het fantastisch, houden zo!
De gevreesde Pyreneeën hebben je niet kunnen tegenhouden. Verbaast ons dat?
Paul Caes 04 mei 2018
Knap gedaan Jaak. Hopelijk komt de Spaanse zon ze snel door.
Jaak,
Yannick 05 mei 2018
Ik vind het schitterend uw reisverhaal zo te kunnen volgen - il lees het met zeer veel interesse - succes verder
Aantal reisverslagen: | 64 |
Aantal foto's: | 447 |
Laatste verslag: | 10 jun 2018 |
Reisduur: | 98 dagen |
Reisperiode: | van 24 mrt 2018 t/m 30 jun 2018 |
Bestel een album van deze reis |
Ontvang een email zodra Jaak.de.Fietser een nieuw reisverslag schrijft.