Formule 1

België, Heusden-Zolder

Zo dan ging onze ⏰ toch kneiter vroeg om 02.55 en dat in de vakantie. Om 04.00 vertrokken uit Utrecht met de 🚌. Rond 08.00 waren we ong. op het circuit. De race zelf is om ong. 14.00 uur. Dus wachten maar, met 🎧 op want het is best een herrie. Het is nu half twaalf. Af en toe moet er ook een plas pauze ingelast worden. Dit kon nog net voordat de race begon. Helaas na 9 rondjes viel Max uit. We hopen om 18.00 uur weg te kunnen rijden maar we denken dat het wel iet wat later wordt voor de 🚃 weer op gang komen. We waren rond 22.45 weer terug in het 🏩.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

max zijn auto stopte precies waar mijn man en schoonvader stonden. hun waren net bussen heen en waren om half 8 weer in het hotel.

sonja 2017-08-28 09:43:54

Jeetje .wat een dag! Wat zullen jullie lekker geslapen hebben. .😂😂

Irma 2017-08-28 09:54:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.