14 november

Israël, South District

Na het opstaan begaf ik mij voor het appèl naar de synagoge op het terrein: een goede plaats om de dag te beginnen.
Een groep ( waar ik ook bij hoorde) ging aan de slag met het sorteren van stapels kaarten van het gebied van Gaza en omstreken. We waren er de hele dag zoet mee. Het was nu niet het meest intellectuele werk, maar het weer was goed.
's Avonds namen we kijkje bij een andere gedeelte van het kamp, waar ook de pantservoertuigen stonden opgesteld. De voertuigen op de foto's zijn bestemd om manschappen te vervoeren.
Vandaag minder tekst en een paar foto's.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Heer broer, geniet er van!

JMH🤓 2017-11-18 08:51:46

Gaaf pa... al die foto's heel indrukwekkend !! xx fijn weekend

Clary 2017-11-18 09:02:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.