Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Reisdag en aankomst in Bilbao

Pieterpad wandelen in etappes 30 okt 2023 - 11 aug 2025

donderdag 16 november 2023, Bilbao, Spanje

Eerste dag reisdag. Van huis naar Schiphol, auto parkeren, met pendelbus naar de luchthaven. Security, wachten, wachten, wachten en dan eindelijk vliegen. Twee uur later landen we in Bilbao. Met de lijnbus naar het stadscentrum en vanuit busstation centrum in 20 minuten naar ons hotel gelopen. Onderweg nog een snelle hap en paar inkopen in de super. Eerste indruk is goed, mooie gebouwen en hotel (Bed4you) ziet er prima uit. Morgen staat in ider geval het Gugenheim museum in de planning.

Voor de liefhebber (en mezelf) iets meer achtergrond informatie.
De havenstad Bilbao is de hoofdstad van de provincie Vizcaya en is een autonome gemeenschap van Baskenland in Noord-Spanje. Bilbao staat bekend om zijn fraaie architectuur, met opmerkelijke bezienswaardigheden zoals de gotische kathedraal van Santiago (14e eeuw), de Plaza Nueva (begin 19e eeuw) en de kerken in renaissancestijl van San Antonio, Santos Juanes en San Nicholas . Bilbao is een geweldige plek om te bezoeken dankzij het bruisende nachtleven, de vele attracties, prachtige stranden, heerlijk eten en adembenemende wandelingen op slechts 30 minuten met de trein.

We gaan het beleven. Morgen meer.

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Heel benieuwd naar je verhalen, afgelopen jaar langs gereden maar besloten niet het centrum te bezoeken . Temperatuur was te hoog 33+ graden.

Ollie Zomer 16 nov 2023

Ben heel benieuwd

Rika 16 nov 2023

We reizen weer gezellig mee Henk !!!
Erg benieuwd naar je volgende verslag !!

Margreet 16 nov 2023

Mooi geschreven, en wat Fijn zo met jullie mee te kunnen reizen en digitaal te kunnen Genieten van weer een mooie trip die jullie maken.
Heeeel veeeel Plezier en Geniet ervan;)

Ivon 17 nov 2023

We kijken met veel plezier weer uit naar jullie reisbelevenissen

Jolanda 17 nov 2023

Plaats een reactie

 

Pieterpad wandelen in etappes
Aantal reisverslagen:63
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:1736
Laatste verslag:26 apr 2025
Reisduur:651 dagen
Reisperiode:van 30 okt 2023 t/m 11 aug 2025
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van Henkdezwaantraveling volgen

Ontvang een email zodra Henkdezwaantraveling een nieuw reisverslag schrijft.