Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Vertrokken.

Naar Portugal 15 jun 2021 - 01 okt 2021

dinsdag 15 juni 2021, Givet, Frankrijk

We zijn vertrokken.
Vanmorgen was het net als bijna alle andere keren dat we vertrekken. Het was weer vroeg dag voor ons. Ik werd tegen half 7 wakker en er viel me van alles in wat ik nog moest doen. Dat bloesje moest nog gestreken en de planten binnen moesten nog een flinke plas water. O ja en de vaatwasser moest ook nog leeg. In mijn hoofd bleef het maar malen en daardoor bleef ik maar draaien en draaien en uiteindelijk ben ik maar op gestaan en heb de boel meteen afgewerkt. Onderhand was Frits ook wakker en die maakte een heerlijk ontbijtje voor ons.
Daarna ging alles op rolletjes en tegen 10 uur kwamen we bij de stalling aan om de camper te voorzien van de laatste spulletjes die nog mee moesten.

De auto naar huis brengen en eindelijk konden we dan vertrekken richting het zuiden.
We zijn helemaal binnendoor gereden via Tongeren, langs Huy, Cinet naar Givet waar we op een mooi plekje staan aan de Maas. Het was maar een korte tocht van ongeveer 135 km.

De temperaturen zijn tropisch op het moment maar met de ramen allemaal open en de dakramen voelt het wel aangenaam.

Na een late lunch zijn we het stadje Givet ingelopen. Je ziet de mensen hier bijna allemaal met mondkapjes op lopen dus ook wij lopen buiten met de mondkapjes op. Niet echt ideaal met deze temperaturen maar ach het went.
We zijn onderweg ook niet zo veel campers tegen gekomen al zagen we toen we in de stalling kwamen heel veel lege plekken. Of die mensen zijn al eerder vertrokken of het is in Nederland overvol op de campings.

Wij gaan nog even genieten van ons plekje aan de Maas met een koud Roseetje want dat smaakt nu wel.

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Fijne vakantie!!!!

Janny Hallink 15 jun 2021

Veel plezier . En misschien zien we mekaar

Jo 15 jun 2021

Heel veel plezier en hou het mooie weer vast

Wilma 15 jun 2021

Heel veel zon , plezier en rust! Tot september????

Angèle 15 jun 2021

Goede reis en een fijne vakantie.

Annemie 15 jun 2021

Bon voyage et bonnes vacances, gros bisous !

Mirjam 15 jun 2021

Alle goods veur uuch!

Anja 15 jun 2021

@dank jullie wel. Het komt helemaal goed. Warm, zon of regen we zien het wel

Fritsellen 15 jun 2021

Heel veel vakantie plezier. En inderdaad campings en camperplaatsen zijn overvol. Wij volgen jullie. Dank je wel

Cor-en-wils.reisverhalen 15 jun 2021

Genieten en veel reisplezier. We gaan het lezen en zien

HansenChris 16 jun 2021

Plaats een reactie

 

Naar Portugal
Aantal reisverslagen:27
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:529
Laatste verslag:17 jul 2021
Reisduur:108 dagen
Reisperiode:van 15 jun 2021 t/m 01 okt 2021
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van Fritsellen volgen

Ontvang een email zodra Fritsellen een nieuw reisverslag schrijft.