Ik werd om even over 8 wakker.. mooie tijd. Ik ga meteen m’n tent uit want het is nu nog 21 graden en het is opruim dag.. het wordt 31 graden dus snel alvast alles opruimen wat er opgeruimd kan worden. Alle schone kleding bij elkaar en alle vieze kleding in de waszakken. Alles wat in de tent ligt moet opgeruimd m’n keukenkast leeg de haring uit de grond van de voortent en van Daan zijn tent. Hij gaat vannacht bij Julia slapen zodat we zijn tent morgen niet nog op hoeven te ruimen.
Iedereen pakt alvast een setje kleding voor morgen en al het speelgoed wordt opgeruimd.
Joop gaat een boodschap doen en ik probeer de voortent alvast omlaag te halen. De bezem er over heen want het is vandaag wel een beetje stoffig. We hebben echt mazzel het is bewolkt, dus we staan niet in de brandende zon. Het is nog steeds heel warm hoor 😅 maar goed we schieten wel al lekker op.
De kinderen vertrekken eerst even naar het zwembad en daarna naar het strandje. Joop en ik vouwen ons kleed op en de ondervloer, alles is droog dus alleen de bezem overal overheen ideaal. De laatste afwas is schoon en hebben we ook opgeruimd in kratjes. De skottel maken we helemaal schoon, die gaan we niet meer gebruiken. Alles alvast in de dakzak en die leggen we in de auto. De rest in de vouwwagen daar moeten we nu klimmend in 😂 maar goed is voor 1 nachtje. De stokken laten we nu nog even staan, kunnen de handdoeken nog even aan drogen straks als we terug komen. Waarschijnlijk halen we die vanavond naar beneden voor we gaan slapen. Nu eerst even afspoelen en insmeren en door naar het strandje. Even naar onze kinderen en even afkoelen in het water. Het is ondertussen 13:30 uur en 31 graden nog steeds best wel wat bewolking, ook wel lekker voor ons laatste dagje.
Joop en ik gaan met Daan weer boeien, Elena was al heel lang in het water en wilde nu opwarmen Julia en Amelia wilde niet mee. Na 2 slagen zwemmen waren we Daan al kwijt, een vriend van hem gaat met de sup ook naar de boei, die zitten samen dus lekker de klieren hahaha. Helemaal goed zijn Joop en ik ook even samen. Het water is heerlijk warm wat een lekker stukje zwemmen zo. En in goed gezelschap, wat heerlijk zo met mijn lieve man. Eindelijk even saampjes. We waren gister een half jaar getrouwd en daar hebben we het ook nog even over. Een half jaar alweer, voorbij gevlogen 🥰🥂
Er wordt uiteraard weer gebunkerd door de kinderen wat een verwennerij! Dat mag op vakantie, toch?
Terug bij de tent gaan de kids meteen douchen Joop en ik ruimen weer wat op. Als ze klaar zijn gaan Joop en ik douchen en gaan de kids naar de winkels voor de camping, ze hebben gister namelijk nog wat extra vakantiegeld gekregen. Het eerste geld was van opa Gerard en nu ook nog wat gekregen van oma krul en opa Schwarzenegger. Wat een verwennerij! Ze bewaren nog wat want na het eten willen ze nog een ijsje halen bij de ijssalon.
Rond half 7 gaan we bij het restaurant pizza’s halen. Elena en Julia klagen over oorpijn het leek in de middag beter te gaan maar het wordt nu weer erger, Elena heeft het zo erg dat ze haar kiezen niet eens op elkaar kan zetten. Terwijl we aan het wachten zijn op de bestelde pizza’s wil ik even snel naar de apotheek rijden die zit net buiten de camping. Ik kom nog een bekende tegen hij heeft ook kinderen dus ik vraag eerst hem of hij toevallig iets heeft, helaas. Dus ik zeg nou ga ik daar even heen, kijken of het open is. Hij zegt nee het is 15 augustus.. oh ja shit.. heel veel is dicht, het is een feestdag.. als het goed is hebben ze bij de receptie ook een automaat staan met medicijnen voor nood dus ik ga daar heen. Ik grap nog “anders alle Nederlanders maar vragen wie er oordruppels mee heeft” loopt er op dat moment toch een dame langs die zegt, ja die heb ik!
Nouuuu!!!! Wat goed!!! Zij zit bij het restaurantje te eten en kwam net dr kind uit de speeltuin halen omdat haar eten er is maar ik mag haar druppels hebben. Ik kom zo bij haar terug want ze wilde nu net gaan eten.
Tijdens het eten moet Elena echt bijna huilen van de pijn.. jeetje wat sneu, haar andere oor begint ook pijn te doen zegt ze..
na het eten meteen de druppels gehaald ik wilde haar er nog voor betalen of het terugbrengen maar ik mocht het zo hebben. Hup meteen haar oren behandelen, ze blijft even in haar bed liggen maar als er vrienden gedag komen zeggen komt ze meteen haar tent uit haha ze wil ook gedag zeggen. Na een half uur heeft ze al het gevoel dat het wat beter gaat en gaat ze met de rest mee om een ijsje te halen.
De rest van de avond ruimen Joop en ik nog het één en ander op, de laatste stokken halen we omlaag, de laatste handdoeken in een tas, de stoelen inklappen, de tafels inklappen en de waslijn halen we ook omlaag.
Elena en Amelia gaan om 21:30 uur slapen het lijkt wat beter te gaan met Elena haar oor. 22:15 uur moeten Daan en Julia zich klaar maken voor bed en dan dan maken wij ons ook klaar. Tijd om te gaan slapen. Julia en Daan staan wel een beetje te lanterfanten hoor, nog even gedag zeggen hier, nog even dit nog even dat nog even terug om m’n gezicht te spoelen nog even omkleden bij de toiletten. Pff om 22:45 uur duiken ze dan eindelijk hun tentje in, we horen nog even wat geklets, ik schrijft mijn verslag af Joop leest nog even de laatste berichten op zijn telefoon en dan is deze laatste dag ook voorbij.
Tijd om te slapen morgen vroeg op voor onze rit naar Alkmaar!
Ciao ciao
Geschreven door Elises.adventures