Van Canyon naar Old Faithfull

Verenigde Staten, Yellowstone National Park

Hello world! We zijn terug in het land van @📡📡📡
Hebben ondertussen 2 dagen Yellowstone mogen bewonderen. Een ongelooflijk natuurfenomeen en dit kilomeeeeters groot. Gisteren het gedeelte van de Lower en Upper Canyon gedaan . De kracht van de waterval was enorm. Om deze van heel dichtbij te zien konden we 378 trappen afdalen en ja..... weer terug omhoog. Kuitenbijter!!!
Via yellowstone lake en West Thumb geyser basin aangekomen in Old Faithfull. Met een tussenstop in Mud Volcano. Wees blij dat ik de geur van zwavel en rotte eieren niet kan mee sturen .
's Avonds gedineerd in het historisch Old Faithfull Inn en daarna vroeg onder de wol in alweer een mooie en comfortabele lodge.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

een groot prachtig park met veel afwisseling

johan 2016-08-28 09:09:04

Ziet er heel mooi uit! Blij jullie nog eens te horen! :D

Jasper & Amélie 2016-08-28 09:46:49

Zeer mooi maar toch wel vermoeiend. Wij genieten vanop het thuisfront met jullie mee. Bedankt voor de foto's

Marie-rose 2016-08-28 18:06:51

Prachtige foto's De geur van zwavel en rotte eieren .... wij kennen die nog van in IJsland.De natuur is trouwens erg gelijkend. Nog een fijne reis!

Annita 2016-08-28 19:05:59
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.