Dag 2 en 3

Frankrijk, Saint-Valery-en-Caux

Zo , weer tijd voor een verslag..
Gisteren zondag dus uitgeslapen en geen wekker gezet. Toch wel op tijd wakker natuurlijk maar lekker nog ff liggen. Na het ontbijt zachtjes aan klaargemaakt voor de trip van deze dag.
We zitten op loop afstand van het stadje dus rugzakken om , flesjes water mee en lopen maar.
Het is al lekker warm maar nog prima te doen. Na een kwartiertje lopen komen we in het dorpje aan en komen eerst langs een mooie oude kerk welke we ook binnen zijn gaan bekijken.
Inderdaad een oude katholieke kerk met veel verwijzingen naar vissers.
Le Treport is nu eenmaal een vissers plaats van oudsher.
Verder naar de boulevard waar het lekker druk is. Vergelijk het Noordwijk.
Maar we komen voor de hoge krijtrotsen en na nog een stukje verder te hebben gelopen en we de hoek om komen staan we er ineens voor. Wauw dit is groot en hoog zeg, erg indrukwekkend om te zien. Er gaat een gratis gondel naar boven dwars door de rotsen heen. Dat hebben we gedaan en van bovenaf is het uitzicht echt geweldig mooi. Hier ook een stuk gelopen en heeeel veel foto's genomen. Iedere keer zie je weer iets moois..
Na een lekker patatje te hebben genuttigd zijn we maar weer afgedaald en zijn we rustig aan weer terug gaan lopen naar de camper. Rustig aan want het is warm nu en het is een hele klim.
Bij de camper lekker onderuit met een koud biertje. We eten goed gevulde pannenkoeken met spek en aardappel , deze heb ik uit een aardappel veldje gehaald waar we langs kwamen, heerlijk. Zo nu nog kijken waar we morgen heen zullen gaan.
We hebben nu al geleerd dat als je een plekje wilt hebben op een camperplaats moet je op tijd zijn anders staat het vol.

Maandag
Op tijd eruit , ontbijten en de boel inpakken. We rijden om ca.09.30u weg. Mooi op tijd!
De volgende stop hebben we gepland een 120 km verderop.
Hier is een camperplaats direct aan de haven en moet een prachtig uitzicht hebben.
Nou we zullen het wel zien, we zijn in ieder geval op tijd!
Na weer een leuk ritje en het laatste stukje over hele smalle weggetjes komen we aan op de camperplaats. We zijn op tijd en dus nog plek zat!
Inderdaad dichter bij de zee kan je niet komen en ook weer tussen de hoge krijtrotsen. Super mooi hier! Gauw de boel neer gezet. Luifel mag overigens niet uit dus gauw klaar.
Stoeltjes uitklappen en verder met niks doen.
Na de middag een stuk wezen lopen langs het strand en tussen de droog gevallen delen op zoek naar mooie schelpen enz. Eenmaal terug bij de camper de buit bekeken en bedacht dat we ze wel aan een touwtje kunnen rijgen. Gelukkig neem ik altijd mijn accu boormachine mee, dus wat gaatjes boren geen probleem! Lekker bezig geweest. Inmiddels is de camperplaats helemaal vol gelopen en staan de campers nog geen meter van elkaar af. Einde vd middag nog naar het dorpje gelopen maar dat viel tegen. Weinig eet tentjes of winkels dus met niks maar weer terug naar de camper en daar een lekkere pasta carbonara gemaakt.
De zonsondergang is niet helemaal wat we hoopten want er is wat bewolking waardoor we de zon achter de wolken zien ondergaan.
Weer een super leuke dag.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

weer spannend mooie plaatjes

martin 2022-07-13 22:00:22

Wat ontzettend indrukwekkend die grote rots partijen. 👍💕

Gerdina 2022-07-14 22:46:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.