Maandag 16/3
Het ging vandaag zo z’n gangetje. Ik zou bij de buurman helpen met de wol maar hij moest toch eerst naar de stad en had uiteindelijk geen tijd meer vandaag. Judy had nog een lijstje gemaakt met schoonmaak taken die ik wel kon doen. Hier maar aan begonnen.
Dinsdag 17/3
Aangezien het al langzaam richting de 27e loopt en ik dan richting Melbourne ga heeft Judy een advertentie geplaatst voor een nieuwe aupair. Binnen een paar uur hadden ze al 50+ reacties. 1 meisje sprong er voor ze uit en die komt aankomende vrijdag rond 12:00 aan in Melbourne om mij te vervangen. Ik blijf dan nog tot maandag bij de familie en ga daarna nog een weekje bij de buren werken op de boerderij.
Woensdag 18/3
Vanochtend werd ik wakker met toch best wel wat berichten van familie en vrienden die zich afvroegen of ik niet naar huis moest komen ivm al het Corona gedoe. In eerste instantie had ik zo iets van. Zolang mijn tours doorgaan blijf ik hier. In de loop van de ochtend er nog even over gehad met Judy en ook naar een persconferentie gekeken van de minister. Aangezien Australië al op een halve lockdown zit, Nederland zoveel mogelijk NLers naar huis wil hebben en ik niet aan de andere kant van de wereld wil zitten wanneer beide landen wel in complete lockdown gaan en ik dus niet meer naar huis kan. Helaas moeten besluiten om de eerste de beste vlucht te pakken naar Nederland. Heb mijn tours moeten annuleren en vlieg Vrijdag avond naar huis.
Groetjes en Howdy 🤠
Geschreven door Anieks.reisverhalen